Czerwona TaktykaSpecjalistyczny kurs opracowany na podstawie wytycznych TCCC (Tactical Combat Casualty Care) dedykowany jest przede wszystkim osobom które zamierzają prowadzić zabezpieczenie medyczne w czasie działań militarnych. Program szkolenia został tak opracowany aby opanować niezbędną wiedzę i umiejętności do dynamicznego i maksymalnie skutecznego udzielania pomocy poszkodowanym w obszarze działań zbrojnych. Szczególny nacisk położony został na praktyczną naukę medycznych czynności ratunkowych w warunkach zagrożenia lub sytuacji utrudnionego dostępu do poszkodowanego. Wiodącym przesłaniem kursu jest nauczenie standardów postępowania dopasowanych do ograniczeń środowiskowych wykreowanych przez pole walki i maksymalizacja efektywności działań ratowniczych w tych sytuacjach.

Nazwa kursu w j. polskim
Czerwona Taktyka.

Nazwa kursu w j. angielskim
Tactical Combat Casualty Care (TCCC).

Miasta organizacji kursów
Warszawa, Włoszczowa, Częstochowa, Kielce, Łódź, Tarnów, Kartowice.

Liczba uczestników kursu
do 12 osób.

Cena kursu
450zł brutto

Odbiorcy kursu
Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich. Podstawą przyjęcia na kurs. Szczególnie polecamy ten kurs: wojsku, policji, formacji ochrony, formacji paramilitarnych.

Cel kursu
Celem kursu jest przygotowanie teoretyczne i praktyczne słuchaczy do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Wartość
Wartością podjętej edukacji jest opanowanie zaawansowanych umiejętności ratowniczych niezbędnych do wykorzystania podczas działań zbrojnych.

Realizacja zajęć Zajęcia są realizowane wyłącznie w systemie stacjonarnym.

Program nauczania
Zajęcia prowadzimy w małych 6 osobowych grupach które nadzoruje jeden instruktor.

Liczba godzin zajęć
Kurs obejmuje 24 godzin zajęć (3 dni).

Dla grup
Dla grup min. 8 osób osobowych możemy zorganizować kurs w dowolnym terminie i miejscu (w oparciu o Twoją bazę szkoleniową).

Zapisy na kurs Na kurs można się zapisać za pomocą aktywnego arkusza, który znajduje się na dole niniejszej strony. Po prawidłowym wypełnieniu dolnego arkusza zapisów, otrzymasz wiadomość e-mail o przyjęciu na kurs i dalsze instrukcje. Przed kursem Na 5 dni przed kursem otrzymasz e-mail z dokładnym adresem, godziną rozpoczęcia zajęć i zasadami przygotowania się do kursu.

Nasz adres
Akademia Promocji Ratownictwa
Sebastian Klimczak
Ludwinów 2A
29-100 Włoszczowa

Nasz telefon
516 064 701
pracujemy dla Ciebie od poniedziałku do piątku (w godz. 9.00 - 17.00)

Regulamin Kształcenia

Regulamin Szkolenia

Formularz Kontaktowy

Top